درباره ما

درباره دکتر داود تاج بخش

دکتر داود تاج بخش در سال 1361 در دانشکده علوم پزشکی تهران رشته ی دکتری پزشکی عمومی قبول و در سال 1368 فارغ التحصیل شده و به دلیل داشتن رتبه بالا به طور مستقیم در رشته ی جراحی عمومی قبول شده است. وی پس از گذراندن دوره 4 ساله تخصص در بیمارستان سینا ( دانشگاه تهران ) با رتبه عالی و بورد تخصصی سال 1372 فارغ التحصیل شد. سال 1372 تا 1374 یک دوره تخصصی در انگلستان در دانشگاه لندن در رابطه با بیماریهای ناحیه مقعد گذرانده و بعد از سال 1374 که به ایران بازگشتند حدود 10 سال در نقاط مختلف ایران مشغول کار عملی و دوران طرح بودند و سال 1380 به تهران بازگشته و پس از آشنایی با مبانی لیزر و دستگاه لیزر، بیشتر تمرکز کاری خودشان را در ارتباط با درمان بیماریهای ناحیه مقعد با لیزر گذاشته و طی این مدت دوره های متعددی توسط مرکز لیرز دانشگاه تهران و مرکز لیزر انجمن لیزر ایران که با همکاری انجمن لیزر سوئد بوده شرکت و با درجه خوب این دوران را طی نموده اند.

دکتر داود تاج بخش از سال 1383 به بعد تصمیم گرفتند که یک کلینیک خصوصی تاسیس کرده و فعالیت هایی که تا به حال در بخش عمومی بوده را در بخش خصوصی از لیزر و درمان بیماریهای نشیمنگاه استفاده نمایند. از آن سال تاکنون حدود 10 سال به طور مداوم به این کار مشغول بوده و در این مدت تجربیات بسیار متعدد و خوبی را در رابطه با بیماریهای ناحیه مقعد که بسیار به ندرت ( مثلاً ماهانه باهاش سرکار داشتند ) حالا به طور روزانه و کاملا تخصصی درگیر شده اند. بیماریهای مثل هموروئید، فیستول، شقاق و با یک دید خیلی خیلی تخصصی و کلی تر به موضوع پرداخته اند. این موضوع خودش با کسی که به طور عمومی جراحی انجام میدهد کاملا متفاوت می باشد. در این موارد جراح عمومی گهگاهی جراحی بیماری مقعد هم جراحی میکند. یک جراحی عمومی ممکنه در سال 10 جراحی هموروئید یا فیستول و... انجام دهد اما دکتر داود تاج بخش به طور متوسط در ماه حدود 20 تا 30 مورد از این موارد بیماران را درمان می نمایند. چیزی در حدود 200 تا 300 مورد مشابه در ماه ویزیت می شوند که خود این امر سبب می شود تا بعد از مدتی در مورد این نوع بیماریها تجربه عملی خیلی بهتری کسب نماید، هر مریضی را متناسب با موقعیت بیماریش و وضعیت بیماریش معالجه نموده و در نتیجه کارها بسیار تخصصی تر و بهتر و دایرکته شده تر می باشند.

دکتر داود تاج بخش همواره در این سالها سعی نموده تا از دستگاه های لیزر متعدد جهت درمان استفاده نمایند . به طور مثال در کارهای خیلی ابتدایی از لیزرهای کم توان که در واقع لیزرهایی هستند که قدرت انرژی آنها کم می باشد را جهت بریدن و سوختن انجام نمی دهند بلکه با ایجاد اثر القایی روی بافت، به ترمیم و بهبود بافت کمک می کنند. در موارد پیشرفته تر از لیزرهای پرتوان و لیزرهای برنده علی الخصوص لیزر Co2 را در درمان بیماریها استفاده می نمایند. در واقع بخش CO2 معادل چاقو هستش منتهی فوق العاده با صدمه کمتر و با کارایی بسیار بالاتر و اثر گذاری خیلی بیشترکه سبب می شود همزمان هم درد بیمار بعد از درمان کاسته شده و هم خون ریزی کمتری داشته باشد.

یکی از موارد بسیار مهم این نوع درمان ها این است که دیگرنیازی به بستری و دور افتادن از کار که این روزها یکی از مهمترین مسائل می باشد را نبوده و هر فردی را که دچار مشکل شده است بتواند هر چه سریعتر به محل کار و فعالیتش برگرداند به همین خاطر خیلی مهم است که یک بیماری در یک بیمارستان با جراحی معمولی به طور متوسط 24 تا 48 ساعت درگیر بیمارستان و موارد اولیه می باشد بعد از آن خود بیماری که بسیار هم شدید بوده دردهای خیلی وحشتناک و خون ریزی را به همراه داشته و حداقل شخص بیمار مجبور بوده 2 الی 3 هفته هم در خونه استراحت نماید. و اگر از نظر اقتصادی در نظر بگیریم این نه به نفع بیمار و نه به نفع اقتصاد کشور می باشد در صورتی که درمان با لیزر تمام این درمان ها را در نیم ساعت انجام داده و بیمار می تواند از فردا در محل کارش حضور داشته باشد و کارایی لازم و کافی را داشته باشد هر چند که شکی در این نیست که علائم خودش مانند کمی سوختن کمی خون ریزی را همراه داشته ولی فوق العاده کم و یا قابل کنترل با داروهایی که به بیمار بعد از عمل داده می شود می باشد . به این صورت کارایی و ر اندمان افراد نیز بسیار بالاتر می رود.

S5 Spotlight News

The S5 Spotlight News module is demonstrated on the homepage of this site and can be used on any Joomla template. There are two copies of the module one on top of the other.
Show case off your newest article or setup a nice looking news gallery for your site. Your newest article will be shown as a spotlight article with features such as showing pictures, read more link, created date and more settings to show off this particular article. Older articles will show as links below the main spotlight article.

This module comes with the following features:

  • Choose a category and section to pull content from.
  • Choose the total number of articles to be shown.
  • Choose to show or hide images for the first article.
  • Choose to show or hide the read more link for the first article.
  • Set your own read more text.
  • Set the number of characters to be shown in the titles and the body of text.
  • Configure font sizes and margins for all areas of text shown in the module, this includes titles, text bodies, read more links, dates and more.
  • Choose to enable or disable the created date
  • Display the read more link on the left or right side of the first article.
  • Create multiple copies of the module on the same page.


I like what I see! I want to JOIN TODAY.

The Vertex 2 FrameworkWe are very excited and very proud to bring to you the new and improved Vertex 2 template framework! You can upgrade your existing V1 templates today with an easy to use patch file here.

ادامه مطلب: The Vertex 2 Framework

بیماری ها

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه چهارم، واحد 406
021 - 22361071 - 2